Aktuálně

Právě vyšla NOVÁ kniha "A zázrak se stal"!


Přichází k vám knížka pro děti i dospělé a pro milovníky pejsků a všech zvířat

"A ZÁZRAK SE STAL: O síle našeho záměru a nádherných setkání"

Kniha „A zázrak se stal!“ vypráví překrásný příběh o zázraku z „běžného“ života pejsků a lidí. Tohle velké setkání pejsků, malých i velkých, a lidí je autorkou barvitě vylíčeno na 68 stránkách s barevnými fotografiemi všech zúčastněných. Kniha je vhodná pro děti, ale i dospělé, protože každý si může v příběhu nalézt potěšení.

Knihu lze zakoupit na našich stránkách v sekci obchůdek.

 

Zveme Vás na zahájení dalšího cyklu kurzů "Poznej svůj cíl".


Kurz začíná 10.11. až 12.11. 2017. Více informací zde: http://poznejsvujcil.info/kurzy.php

Přihlášení možné na odkazu zde: http://poznejsvujcil.info/prihlaska.php

Keltský telegraf 25.3.2017

Je čas vrátit se domů... K tradicím svého národa, k sounáležitosti nás všech.

Posílání světla se koná na počest Matky Země a našeho láskyplného života zde. Více najdete na www.keltskytelegraf.cz

Zpráva z Petrohradu, naše stanoviště

Je nádherný večer…  Západ slunce je tak barevný, jak nikdy. Všichni cítíme zvláštnost této chvíle. Stoupáme vyšlapanou cestičkou do kopce, ke kulaté věži, na Petrohrad. Místo je nádherné, magické. Podél cesty jsou rozmístěny svíčky v malovaných sklenicích, což děláme vždy, když jdeme na nějaké významné místo, z významných důvodů, na místo SETKÁNÍ…

Miluji setkání, neboť dávají našemu životu smysl a pomáhají nám rozpomenout se, kdo vlastně jsme. Celý náš život je vlastně jedno velké setkání. Setkání se sebou samým…

Na malý ohníček přidáváme listí. Jak nám bylo doporučeno, je čas očistit se. Od pýchy, hněvu, pocitu ukřivdění… Děláme kruh a držíme se za ruce. Zpíváme naše české mantry a radujeme se ze setkání.

Díky vám všem, že jste tady! Tady na Zemi i na Nebi.

Keltský telegraf je nádherná věc. Spojuje lidi a pomáhá všem vrátit se k Matce Přírodě a pocítit naše magické spojení teď, ale i po staletí. Nevyjádřili bychom to lépe, než pan Vlastimil Hela, který je zakladatel a iniciátor tohoto krásného zvyku. „Rituál je o PŘEDÁVÁNÍ SVĚTLA, spojovací rituál, díky kterému si předáváme zprávu, že JSME!“, jak pan Hela krásně píše.

Po společné meditaci,  znovu zpíváme a přesouváme na starou kruhovitou věž. Náš čas na vyslání světelného signálu je v 20,08 a s napětím čekáme na signál z jihu ze Žďárského vrchu, na který budeme navazovat, odpovídat… Ano, tady JSME! Světlo zaplálo! Cítíme vzrušení… Už je to tady! Vážně! Jsou tam! Přichází známý a dávný pocit úlevy a radosti – pocit SPOJENÍ. Je krásné znovu jej cítit…

A teď my. Světlo stoupá vzhůru… A pro jistotu ještě jednou. Chvíli je zvláštní ticho a klid, jako vždy, když uděláme to, co jsme udělat měli…

Hurá! Odpovídají! Vidíme další světlo…  A ještě jedno… Tečou nám slzy. Je to krásný pocit… Zkrátka víme, že JSOU! Chvíle spojení. Pláčeme dojetím a vlastně nevíme proč. Víme, nevíme…

Láďa začal bubnovat! A Irenka… A přidávají se další a další. Radujeme se z té krásné chvíle. Je nás plný ochoz staré věže a je nám krásně! Bubnujeme, tancujeme a zpíváme. Je příjemné představit si, že se to děje i na dalších místech naší krásné země a je nekonečně milé cítit spojení se „svým kmenem“.

Tak a ještě si zazpíváme nejkrásnější píseň na světě, alespoň pro nás, „Kde domov můj“, naši hymnu, která je více než symbolická.

Pak odcházíme k našemu ohýnku, kam „přikládáme“ naše přání na tento rok. Oheň jej nese dál a dál… Síla našeho tvoření je nekonečná, jen jí uvěřit!

Děkujeme za světlo vás všech, kteří jste byli s námi.

Děkujeme panu Vlastimilu Helovi za jeho dávný hlas, kterému naslouchá a za jeho současnou energii, kterou pomáhá spojit světlo nás všech. Děkuji svoji dceři Michale Konečné, která měla nápad najít krásné místo setkání a energii zařadit naši skupinu do celého rituálu. Děkuji mým přátelům, kteří se vydali na cestu, mnohdy z daleka, aby byli s námi.

S láskou,

Zdeňka Jordánová,
spisovatelka

 

 Meditace

Výzva ke Keltskému telegrafu – Zdeňka Jordánová

Slyšte, slyšte! Světlo našeho života k vám promlouvá!

Světlo, jež je vaší pravou podstatou a největší nadějí našeho žití. Světlo, jež přemůže temnotu a dává smysl veškerému. Světlo, jež září jak nejjasnější svíce, připomíná nám, že je nás o mnoho více, než troufli jste si pomyslet!

To světlo, jež provází nás po staletí, to světlo, jež vede každý váš krok, to světlo, které stoupá vzhůru, ať bdíte, či spíte…

Nechť vaše světlo září a spojuje se v jeden „světelný proud“. Každý z vás jste nositelem božího světla, božího záměru.

Tato chvíle je chvíle spojení, chvíle vesmírné lásky, chvíle nekonečné naděje, chvíle nás všech. Spojme se všichni lidé dobré vůle, všechny vědomé bytosti – na Nebi i na Zemi.

A nyní poděkuje všichni společně, s největší pokorou a úctou této vzácné možnosti, kterou máme…

Děkujeme všem našim předkům, kteří nesli statečně svoje světlo po staletí! Děkujeme za to, že jste tady stále s námi!

Děkujeme Matce Zemi – přírodě, zvířatům a rostlinám, kamenům větru, dešti, Slunci a měsíčnímu svitu, že nám připomíná a pomáhá svoji láskou cítit naše poslání a dotýkat se ho!

Děkujeme Nebi, našemu Otci, že dává našemu konání smysl a spojuje naše světlo do jednoho vesmírného proudu.

Děkujeme! Děkujeme! Děkujeme!

Děkujeme, že JSME! Neboť nad to není!

Ať světlo nás VŠECH ZÁŘÍ!

JE CHVÍLE SETKÁNÍ!

PF 2017


Vážení přátelé!

Nový rok 2017 právě začal a já bych vám ráda, jako každý rok, popřála vše nejlepší na vaši cestu a připomněla vám pár souvislostí…

Drazí přátelé! Brány pro náš vzestup jsou otevřené! Rostou naše možnosti vyjádřit se a ovlivnit dění, ač to tak nevypadá. Nemějte obavy přátelé! Nastal váš čas! Ano, v životě každého z nás nastává chvíle vědomého rozhodnutí zúčastnit se, jít s vesmírným proudem, nebránit se sobě, ŽÍT! A jedině pak začne mít náš život na Zemi opravdový smysl.

Na nic už nečekejte! Až se něco změní, až někdo něco změní, až lidé něco pochopí… Nečekejte na to! Co když VY JSTE TO NĚCO, na CO čekáte? Co když VY JSTE TI, na KTERÉ ČEKÁTE? Na vaše probuzení, na vaše vědomé rozhodnutí cítit proud a podle něj se chovat.

Každý z nás píšeme dějiny! Do dalšího roku vám všem přeji to nejúžasnější rozhodnutí ze všech – stát se tím, kým doopravdy jste! To je všechno, o co tady jde! Ostatní se už rozběhne samo… Nikdo vás pak nebude už zkoušet a začnou se dít zázraky!

Přeji vám všem, abyste dokázali cítit nekonečný proud světla a vesmírné lásky, který zalévá vaši bytost v každém okamžiku. Jste vyvoleni ŽÍT a JÍT v souladu s tímto proudem! Rozhodněte se jej cítit! Když CÍTÍTE, tak JSTE!

Mějte se krásně, přátelé! Vážně věřte, že vy jste TI, na KTERÉ čekáte!

Ať mnoho krásných a láskyplných setkání provází vaše kroky! Také vám přeji, abyste byli v dalším roce vždy v tu správnou chvíli na správném místě.

Rok 2017 je rokem čísla 1, vládnout bude Slunce, které si posvítí na všechny skryté věci. Můžeme se těšit z nových začátků, neb jednička je šťastné číslo naděje a víry. Je čas přerodu! Je čas změn! Buďte u toho! Je čas naplnit duchovní podstatu našeho světa. Nechejte se vést svoji hvězdou a mějte vládu nad sebou samými.

S láskou a poděkováním vám všem

Zdeňka

Rozhovory se Zdeňkou

Alžběta Šorfová uvádí Zdeňku Jordánovou na internetové televizi "Cesty k sobě".

www.cestyksobe.cz

http://www.cestyksobe.cz/poznej-svuj-cil-ad2000/

Gabriela Filippi v rozhovoru se Zdeňkou Jordánovou v dalším rozhovoru pro internetovou televizi Cesty k sobě

http://www.cestyksobe.cz/zdenka-jordanova-sirinek-na-cestach-ad3214

Obchůdek...

Dovoluji si vás upozornit na možnost objednat si všechny moje publikace v obchůdku tady na stránkách...

S láskou

Zdeňka